Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 16:48:50

Обласна рада товариства "Динамо" відзвітувала і обрала нового голову

01.07.2015   17:43Агенцiя

Чернігівську обласну організацію ФСТ «Динамо» України очолив начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін. Його кандидатуру одностайно підтримали делегати 15-ї звітно-виборчої конференції обласного підрозділу «Динамо», проведеної сьогодні в конференц-залі УМВС.

Сьогоднішня Чернігівська обласна організація ФСТ «Динамо» налічує понад сім з половиною тисяч членів, об'єднаних у 115 первинних колективів фізичної культури. Ці ланки, в свою чергу, згуртовані у 9 об'єднаних колективів та 6 колективів фізичної культури і представляють весь спектр силових структур на Чернігівщині.

Цього разу під час засідання присутні традиційно заслухали звіт заступника голови обласної організації ФСТ "Динамо" Вадима Романова про здобутки протягом останніх років. Доповідач підкреслив, що традиційно значну частину всього загалу нагород, здобутих українцями на Олімпіадах, виборюють якраз динамівці.

Контролюючі органи, що перевіряли господарську діяльність ФСТ, зазначили, що справи "Динамо" йдуть в гору. Це свідчить про позитивну динаміку у розвитку, вміння ефективно працювати в ринкових умовах.

В скарбницю товариства вносять свою лепту і ряд підприємств, що виробляють спортінвентар, і спортивні споруди, які надають послуги усім бажаючим, і члени товариства, які сплачують внески.

Під час виборів керівництва фізкультурно-спортивного товариства на посаду голови Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» громада обрала начальника УМВС України в Чернігівській області полковника міліції Едуарда Альохіна.

Засідання завершилося урочистим врученням з рук новообраного голови Ради "Динамо" Едуарда Альохіна почесних грамот і цінних подарунків активним членам товариства, його ветеранам і початківцям.

Також конференція ухвалила звернення «Динамо» Чернігівщини до голови облдержадміністрації Валерія Куліча, в якому викладено прохання звертати більшу увагу на розвиток фізкультури і спорту, залучення ширших верств населення до здорового способу життя, а також позитивно вирішити питання бюджетної підтримки діяльності товариства «Динамо» в складних економічних умовах сьогодення.

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини