Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 02:24:48

Олімпійський день на водній базі чернігівської КДЮСШ-1

01.07.2015   14:12Агенцiя

За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України на водній базі КДЮСШ № 1 стартував спортивно-масовий захід в рамках проведення Всеукраїнського олімпійського дня серед обдарованої учнівської молоді Чернігівщини.

Право винести прапор Національного олімпійського комітету України було надано заслуженому майстру спорту, члену національної збірної команди України з біатлону, бронзовому призеру чемпіонату світу, чемпіону Європи Андрію Васильовичу Дериземлі, а олімпійський вогонь винесла кандидат в майстри спорту з волейболу, призерка чемпіонатів України, стипендіат НОК України Євгенія Володимирівна Задніпровська.

Серед почесних гостей були директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту, відповідальний секретар Чернігівського обласного осередку НОК України Ніна Петрівна Лемеш, директор Чернігівського міського Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Дмитро Олександрович Пиріжок.

Директор КДЮСШ №1 Сергій Петрович Романчук підготував веселу та насичену програму заходу для дітей, а саме змагання у грі волейбол, перетягування канату та катання на човнах- драконах.

Усіх учасників дійства нагородили сувенірами від НОК України.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.