Десна зіграє на турнірі в Одесі
Вийшли з відпустки футболісти "Десни". Приготування до нового сезону вони розпочнуть у Чернігові. А 5 липня вирушать в Одесу, де відбудеться турнір, узяти участь в якому запрошені футбольним клубом "Чорноморець". Про це повідомив виконавчий директор СФК "Десна" Ігор Ушарук.

У турнірі зіграють чотири команди. Крім вищеназваних, це маріупольський "Іллічівець" і чемпіон Молдови – "Мілсамі" (Оргєєв). Що стосується "Мілсамі", то це, звісно, не найбільш відомий футбольний клуб сусідньої країни. Але саме ця команда з невеличкого містечка стала чемпіоном Молдови у сезоні 2014–15. Вона з честю вийшла із суперництва з більш іменитими "Дачією" і "Шерифом", випередивши їх за додатковим показником. Втім, у середині липня "Мілсамі" уже вчетверте стартуватиме у кваліфікації Ліги Європи. А у 2012-му футболісти з Оргєєва були володарями і Кубка, і Суперкубка Молдови.
Ареною турніру, що триватиме впродовж п"яти днів, стане учбово-тренувальна база "Чорноморця". Розклад протистоянь:
6 липня
"Чорноморець" - "Десна"
"Іллічівець" – "Мілсамі"
8 липня
"Іллічівець" - "Чорноморець"
"Десна" - "Мілсамі"
10 липня
"Чорноморець" - "Мілсамі"
"Десна" - "Іллічівець"
Є домовленість, що перед поїздкою на чорноморське узбережжя "Десна" проведе спаринг із донецьким "Металургом", а після повернення у Чернігів - з київським "Оболонню-Броварем".
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.