Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 02:36:08

Велосипедне свято Чернігова переноситься на 4 липня

26.06.2015   21:16Агенцiя

У зв’язку з негодою, яку синоптики прогнозують на ці вихідні по всій території України, організатори велосипедного свята прийняли рішення про перенесення заходу з 27 червня на 4 липня.

Як повідомлялося раніше, у цю суботу в рамках проведення Дня молоді та на честь першої річниці велоспільноти «Лайба» планувалося відкрити першу у місті велосипедну доріжку. Вона простягається від ДК «Хіміки» до пам'ятника на честь визволення Чернігова та збудована за участю кандидата у народні депутати Сергія Березенка.

Доріжка має червоний колір, оздоблена відповідною дорожньою розміткою, простягається на 700 метрів.

Всі заплановані до велосипедного свята заходи також відбудуться 4 липня. Серед них - велопробіг центральними вулицями міста, розваги для учасників та глядачів, а також вручення корисних подарунків.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини