Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 02:47:07

Спортивна гордість Чернігова

26.06.2015   14:43Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов напередодні Дня Конституції України зустрівся з кращими спортсменами – переможцями і призерами міжнародних змагань – та їхніми тренерами.

Міський голова зауважив, що на Чемпіонаті світу в Португалії кікбоксери Сергій Шрам, Сергій Лисюк, Михайло Єрко і Захар Ліхіна вибороли 12 медалей. Цього року до бронзової медалі чемпіонату Європи з футболу минулого року у складі збірної команди України до своєї скарбнички нагород золоту медаль чемпіонату світу додав Роберт Тремба – представник регіонального центру "Інваспорт". Виборовши золоті медалі чемпіонатів Європи з сумо та самбо спортсменки Аліна Бойкова, Марія Буйок і Наталія Смаль підтвердили свій високий рівень підготовки. Це результат роботи заслуженого тренера України Анатолія Маркіна.

О.Соколов подякував спортсменам і тренерам за вагомі спортивні здобутки. "Ми продовжуємо традиції, які є на Чернігівщині. Це честь для нашого міста, що ви досягаєте спортивних висот, прославляючи Чернігів у світі", - наголосив міський голова.

Він вручив спортсменам і тренерам традиційні грошові винагороди за перемоги на міжнародних змаганнях. О.Соколов пообіцяв, що міська влада і в подальшому підтримуватиме спортсменів.

Тренер і депутат міської ради Андрій Кужельний подякував за увагу та підтримку спортивної спільноти Чернігова. Завершилася зустріч фотографуванням на згадку.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.