Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 05:43:30

Олімпійський день завітав на Спартакіаду державних службовців

25.06.2015   14:30Агенцiя

За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України на стадіоні ім. Ю. Гагаріна пройшла XV обласна літня Спартакіада серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій та працівників органів місцевого самоврядування Чернігівщини.

Традиційно урочисте відкриття спартакіади відбулося з параду усіх команд. Право підняти Державний Прапор України надали олімпійським чемпіонам: Ользі Коробці, Олександру Дідуху, В`ячеславу Деркачу та Геннадію Авраменко.

Учасників спартакіади привітав голова обласної ради Валерій Куліч. Він наголосив на важливості проведення спортивних змагань, а також підкреслив, що спорт є основою здорових громад і здорової нації. Голова облради висловив упевненість, що за підсумками обласних змагань буде сформована сильна команда, яка зможе гідно представити Чернігівщину на всеукраїнській спартакіаді.

На змагання прибули понад 25 команд з усіх районів та міст області. Всього у спартакіаді взяло участь майже 450 депутатів, які змагалися у 6-и видах спорту (міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки та перетягування канату).

Переможцями та призерами стали команди:
1 місце – Сосницький район,
2 місце – Срібнянський район,
а третє – Облдержадміністрація.

Переможці та призери були нагороджені медалями від НОК України.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.