Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:35:23

Чернігівські веслувальники – призери Чемпіонату України

25.06.2015   08:10Агенцiя

Чернігівські команди з веслування на човнах «дракон» стали переможцями Чемпіонату України, що проходив 20-21 червня у Києві.

Вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 здобули перше місце у відкритому класі (open) за сумою двох дистанцій 200 та 500 м, а також посіли друге та третє місця в змішаному класі (mix) за сумою двох дистанцій 200 та 500 м.

Як зазначив директор КДЮСШ №1 Сергій Романчук, запорукою успішного виступу стала ретельна підготовка. Так, напередодні Чемпіонату були створені сильні команди з переможців змагань «Золотий Дракон», які проходили в місті 6-7 травня. Тоді школярі міста змагалися на річці Стрижень, кращими стали команди шкіл №24 та №3, ліцею №22 і колегіуму №11.

У Чемпіонаті взяли участь тридцять вихованців КДЮСШ №1, яких тренували Сергій Романчук та Дмитро Бабенко.

Також на цих змаганнях Чернігів представляла і доросла команда з веслування на драконах «Kajak». Серед десяти регіонів країни у відкритому класі (open) вони стали шостими.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.