Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 10:32:05

"Житлобуд-1" переміг "Легенду" у матчі лідерів

09.06.2015   08:08Агенцiя

Футболістки харківського клубу «Житлобуд-1» продовжили переможну серію, обігравши своїх головних конкурентів у боротьбі за золоті медалі команду «Легенда» з Чернігова. Зустріч проходила в місті Люботин Харківської області на стадіоні «Олімпієць».

Перший тайм вийшов дуже нервовим і напруженим. Суперниці були гідні один одного і створили чимало можливостей для того, щоб відкрити рахунок. Однак до перерви глядачі голів так і не побачили.

А ось у другій половині матчу господарі поля значно додали і забили три голи у ворота чернігівської команди. Спершу, на 51-й хвилині після навісу зі штрафного від Таїсії Нестеренко м'яч забила Оксана Знайдьонова. Згодом, на 62-й хвилині знову капітан «Житлобуд-1» Нестеренко виступила в ролі асистента, навісивши м'яч з правого флангу у воротарський майданчик, де спритнішою за всіх виявилася Ольга Овдійчук. І, нарешті, на 67-й хвилині вже сама Таїсія Нестеренко змусила суперниць виймати м'яч з сітки воріт.

Таким чином, вигравши матч з рахунком 3:0, чинний чемпіон країни і лідер нинішньої першості здобув десяту перемогу поспіль і зробив дуже серйозний крок до того, щоб повторити свій минулорічний успіх.