Нагороди знайшли своїх героїв
Упродовж двох днів на стадіоні столичної ДЮСШ-15 та НТК ім.Віктора Банникова проходив Всеукраїнський фінальний турнір з футболу «Шкіряний м’яч — Кубок Кока-Кoлa».
Спочатку вісім найкращих шкільних команд України (вік гравців 2002-2003 років народження) змагалися на груповому етапі. А потім у стикових матчах визначилися підсумкові місця кожної з них.
Цього разу через районні, міські, обласні та всеукраїнські зональні турніри успішно пройшли учні ЗОШ №142 (Дніпропетровськ), ЗОШ №1 (Енергодар Запорізької області), ЗОШ міста Тячів (Закарпатська область), НВК села Чорнівка (Чернівецька область), ЗОШ №329 (Київ), Олександрійського колегіуму (Кіровоградська область), ЗОШ селища Смига (Рівненська область) та Колегіуму №11 (Чернігів).
У поєдинку за третє місце дніпропетровські школярі здобули переконливу перемогу над командою Олександрійського колегіуму — 3:0.
У фіналі зустрілися школярі Києва та Чернігова, які виграли свої групи. Це був справжній кубковий фінал. Перший тайм проходив за невеликої переваги киян. Та під час розіграшу кутового чернігівська команда вийшла вперед – 1:0. Після перерви господарі затиснули суперників на їхній половині поля і за кілька хвилин до фінального свистка відновили рівновагу – 1:1. А потім розпочався триллер післяматчевих пенальті. Київські хлопці виявилися влучнішими — 3:1.
У рамках фінального турніру відбулися змагання з елементів техніки гри у футбол. Жонглювання з м’ячем виграв представник Запоріжжя Андрій Артюхов. У вправі удари на дальність відзначився киянин Ярослав Проценко. Під час виконання ударів на точність переможцем став дніпропетровець Андрій Донцов Андрій. А командну перемогу з елементів техніки гри у футболу святкували чернігівські хлопці.
Чемпіон і призери Всеукраїнських фінальних змаганнях «Шкіряний м’яч Кубок Кока-Кола»-2015 серед дітей 2003-2002 року народження нагороджені дипломами відповідних ступенів, вимпелами Федерації футболу України, медалями Асоціації аматорського футболу України та змагань «Шкіряний м’яч - Кубок Кока-Кола», футбольними м’ячами від компаній «Кока-Кола».
Окрім того, тренери усіх команд нагороджені Почесними грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, які вручив голова освітянського Спорткомітету, член Виконкому ААФУ, член НОК України Михайло Мельник.
Останні новини Чернігівщини
Виставка світлин «Краса світу» Леоніда Лаврика 10:16
18 квітня в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин «Краса світу» члена Національної спілки фотохудожників України Леоніда Лаврика.
Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15
Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…
Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14
З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.
22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12
День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.