Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 17:07:51

Юні футболісти - срібні призери

06.06.2015   19:34Агенцiя

У кінці травня цього року футбольна команда колегіуму № 11 міста Чернігова стала учасником Всеукраїнських фінальних змагань з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola», які відбувся на початку червня у м. Києві.

Фінальна гра відбулася 4 червня на полі НТКУ ім. Баннікова (м. Київ). У фіналі команда колегіуму № 11 зустрілася зі своїми супротивниками – командою ЗОШ № 329 Києва. На цій грі був присутній Голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович.

У основний час гра завершилася з рахунком 1:1. Та це фінал! І у серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:1 чернігівці поступилися своїм суперникам і стали срібними чемпіонами України з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola».

Ця перемога стала можливою, дякуючи зусиллям тренера команди Юрія Мелашенка та керівника команди Анатолія Гавриленка.

Особливо приємно було нам, чернігівцям, побачити юних переможців на НСК «Олімпійський», де відбулося їх вшанування у перерві матчу фіналу кубку України між командами «Динамо» Київ – «Шахтар» Донецьк.

А сьогодні переможців вшановували у рідній школі. В гості до колегіуму завітали керівник Ради регіонального розвитку Сергій Березенко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович, Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Від імені Федерації футболу України юні чернігівські футболісти отримали цінні подарунки, серед яких набори футбольних м’ячів та тренувальної форми.

Вітаємо срібних призерів з перемогою та бажаємо їм успіху та подальших вагомих здобутків на футбольному полі!

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини