Земне тяжіння "Десни". ФОТО
«Деснянці» на рідному полі відкрили негативний рахунок.(0-1).
Кіровоградська «Зірка» взагалі всю гру проводила в основному на нашій стороні. Мабуть їх там щось притягувало. Як би там не було, але знову наші хлопці виступали не в кращій формі. Знову у них «знімали» з ноги м’яча.
Таке враження, що їх тримає наше поле, ноги наливаються свинцем і вони стоять чекають, коли той кругленький м,ячик торкнеться їхніх ніжок. Такий і результат гри. Тому то такий невеселий головний тренер., тому то і глядачів дуже поменшало.
Все закономірно.
А от 3-го травня на стадіоні ім..Гагаріна будуть грати наші дівчатка. Буде на що подивитися. Тож приходьте, підтримайте наших красунь-футболісток.
Фоторепортаж Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.