У Ніжині податківці провели традиційний турнір з футзалу
Головне управління ДФС у Чернігівській області спільно з Радою профспілки за підтримки Ніжинської міської федерації футболу провели у Ніжині 17-й турнір з футзалу, присвячений вшануванню пам’яті колишнього начальника Ніжинської ОДПІ Миколи Івановича Петруха, який був ініціатором проведення змагань, що стали традиційними.
Цього року в них взяли участь команди податкових інспекцій області.
Під час відкриття турніру хвилиною мовчання спортсмени вшанували бійців, які віддали своє життя, захищаючи Україну. Начальник Ніжинської ОДПІ Світлана Волкова символічно вручила приз “Пам’яті Дмитра Тернового».
У такий спосіб вшанували колишнього працівника податкової служби Чернігівщини Дмитра Тернового, який героїчно загинув у зоні АТО.
Як повідомив голова спортивної комісії Ради профспілки Чернігівської обласної Ради ВППО ДФС Ігор Закружний, під час турніру учасники демонстрували хорошу спортивну підготовку, цікаву командну гру та прагнення до чесної перемоги.
У підсумку першість здобула команда ДПІ у м.Чернігові на чолі з капітаном Євгенієм Петрищевим. Срібні нагороди – у команди ветеранів ДФС, а бронза дісталася команді Прилуцької ОДПІ.
Приз “За волю до перемоги” виборола команда Ради профспілки ГУ ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.