Учбова баскетбольна ліга Чернігівщини завершила сезон 2014-2015
18 квітня у спортзалі чернігівської обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву відбулися вирішальні ігри сезону 2014-2015 років Учбової баскетбольної ліги Чернігова.
У грі за третє місце команда Чернігівського національного технологічного університету з рахунком 73:64 здолала команду "Юрист" юридичного факультету ЧНТУ. Левову частку очок - 54 - поклав до скарбнички переможців Олег Овчаренко. У складі "Юристу" по 18 очок на рахунку Владислава Гацко та Олександра Євтушенка.
В фінальній зустрічі сезону команда-господар "ДЮСШ-1", програючи колективу Чернігівського кооперативного технікуму після першої половини 16 очок, зуміла переломити хід поєдинку і вигравши гру з рахунком 70:64, вибороти золоті медалі сезону. У складі переможців 34 очки на свій рахунок записав Олексій Рушаков.
Стільки ж у фіналі набрав і лідер з результативності у складі срібних призерів Валерій Ельчибеков.
Команда-переможниця отримала Кубок від Чернігівської обласної федерації баскетболу, а всі гравці команд-призерів були нагороджені медалями від обласного осередку НОК України.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression