Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 22:39:46

Відбулася відкрита обласна спартакіада серед дітей та підлітків "Юний спартаківець" з велоспорту

20.04.2015   16:28Агенцiя

18 квітня, відбулася відкрита обласна спартакіада серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з велоспорту, присвячений 80-річчю утворення ФСТ «Спартак».

Безпосереднім проведенням змагання поклалося на головну суддівську колегію, затверджену Чернігівською обласною організацією ФСТ «Спартак». Головним суддею змагань став Аксюта Микола Дмитрович. Змагання проходили у руслі індивідуальної гонки в 10 км по трасі Терехівка – Чернігів. Молоді спортсмени поставилися до змагань серйозно, вони старанні прикріплювали порядкові номери, розігрівалися та вчасно записувалися на старт.

Першими змагання відкрили дівчата 2000 р.н. та молодші, ніхто серед дівчат не хотів поступатися, але переможець може були лише один. За результатами гонки золото виборола Дяконенко Аліна, яка зі старту показала свій характер, кинувши куртку, яка заважали їй розпрямити руки, вона вихованка школи КДЮСШ-2 «Спартак», тренер Аксюта М.Д. Срібло дісталося Деркач Єлизаветі, (КДЮСШ МОН), тренер Кармелюк А.І. та бронза - Маслюк Галина – (КДЮСШ МОН), Кармелюк А.І.

Серед юнаків 2000-2001 р.н. призерами стали:
1 м. – Пономарь Андрій (КДЮСШ-2 «Спартак») – тренер Гальченко Т.М.;
2 м. – Денисенко Владислав (КДЮСШ-2 «Спартак») – Татарченко В.П.;
3 м. – Потебня Микола - КДЮСШ-2 «Спартак») – Татарченко В.П.
Замикали коло призових перегонів юнаки 2002-2003 р.н.:
1 м. – Хотульов Денис - (КДЮСШ-2 «Спартак») – тренер Аксюта М.Д.;
2 м. – Скрипченко Ярослав (КДЮСШ-2 «Спартак») – Татарченко В.П.;
3 м. – Ананьєв Олександр (КДЮСШ-2 «Спартак») – Гальченко Т.М.

В перегонах брало участь 53 спортсмени, серед яких 23 змагалися поза конкурсом і показали дійсно вражаючі результати.
 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини