Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 01:53:28

В “Десні змагалися на лижах”

13.02.2012   11:36

Військовослужбовці 169-го навчального-центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі “Десна” на Чернігівщині вкотре доказують, що навіть в лютий мороз можна і потрібно займатися спортом. В таку пору року найкраще це робити звісно на лижах. Приклад подали воїни навчального механізованого полку, яким командує підполковник Віктор Ніколюк.

Минулої неділі майже 50 курсантів змагалися в естафетній гонці на лижах.

Команду кожної роти представляли 4 строковики. Кожен повинен був проїхати на лижах півтори кілометри і передати естафету своєму товаришу. Найкращий командний результат – 6 кілометрів за 30 хвилин. А в особистому заліку відзначився курсант Михайло Чигмарьов. Він пробіг на лижах півтори тисячі метрів всього за 7 хвилин.
– Це дуже хороший результат, – сказав спорторг навчальної роти капітан
Юрій Тіщенко.

Деякі строковики пробігли зазначену відстань за час, який дорівнює нормам другого та першого розряду.
Кращих спортсменів та команди загалом командування військової частини нагородило грамотами, подяками, солодощами та гарячим чаєм.
– До змагань солдати та офіцери готувалися майже два тижні по кілька
годин на день, – повідомив начальник фізичної підготовки та спорту 354-го навчального механізованого полку капітан Владислав Суспо.

За його словами вже незабаром такі змагання пройдуть на рівні дивізії, де змагатимуться солдати, контрактники та офіцери з усіх військових частин 169-го навчального центру.

Владислав Суспо також зазначив, що у багатьох солдат є велике майбутнє у спорті.
– Таких юнаків потрібно навчати, давати їм змогу особисто тренуватися.
Можливо хтось із них залишиться на військовому контракті та в майбутньому представлятиме Збройні Сили та Україну на міжнародній спортивній арені, – підсумував офіцер.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.