Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:39:20

Міжрайонний волейбольний турнір серед ветеранів на Срібнянщині

17.03.2015   08:33

14 березня в спортивному залі Срібнянської загальноосвітньої школи відбувся волейбольний турнір серед команд ветеранів (40 років і ст.).

Організаторами заходу стали Срібнянська селищна рада та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

В турнірі прийняли участь команди ветеранів з смт.Срібне (Срібнянський район), смт.Варва (Варвинський район) та команда смт.Дмитрівка (Бахмацький район).

Перед початком змагань учасників привітали народний депутат України Олег Дмитренко, голова районної ради Павло Кириченко, Срібнянський селищний голова Олег Куделя та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Тимошенко.

В результаті трьох проведених зустрічей заслужену перемогу здобули волейболісти з команди смт.Варва (на фото), друге місце і срібні нагороди в команди смт.Срібне, бронзовими призерами стали ветерани з смт.Дмитрівка.

По завершенні турніру відбулось урочисте нагородження переможця та призерів. Кубок, медалі та дипломи командам вручив Срібнянський селищний голова Олег Куделя.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.