Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 01:03:21

Податківці Чернігівщини успішно виступили під час II Спартакіади Державної податкової служби України

18.10.2011   10:34Агенцiя

З 10 по 14 жовтня у кримському місті Алушта проходила II Спартакіада Державної податкової служби України з волейболу, футболу, настільного тенісу, гирьового спорту та кульової стрільби. Команда Чернігівщини виступила вдало, здобувши золоту та дві срібні медалі.

Першими боротьбу розпочали стрільці. На вогневий рубіж вийшли представники 27 команд зі всіх регіонів України. Вони розіграли нагороди серед жінок, чоловіків та у командному заліку. Влучивши у вісімку останнім пострілом, перемогу, золоту нагороду та звання чемпіона вперше за історію виступів чернігівців в спартакіаді здобула Альона Дисіна – головний спеціаліст фінансового відділу ДПА в Чернігівській області. Вона на одно очко випередила срібного та бронзового призерів Олену Півоварову (АР Крим) та Олесю Аксютіну (Донецька область).

Разом зі Станіславом Петриком (начальником відділу фізичного захисту УПМ ДПА в Чернігівській області) Альона Дисіна здобула срібло і в командному заліку. А перемогла команда АР Крим, бронзові нагороди дісталися команді Донецької області.

Успіх стрільців підтримала команда з настільного тенісу – у складі начальника фінансового відділу ДПА в Чернігівській області Володимира Бондаря та головного державного податкового інспектора сектору реєстрації та обліку платників податків Ігоря Закружного. Дебютуючи у спартакіаді, вони не розгубилися, а, здобувши перемоги у всіх парних зустрічах, вибороли десяте місце у командному заліку серед 24 команд, а в особистому заліку серед 57 спортсменів посіли відповідно 15-е та 22-е місця.

Медальним виявився виступ і старшого оперуповноваженого УПМ ДПА в Чернігівській області Володимира Василенка. У змаганнях серед гирьовиків у ваговій категорії до 70 кілограмів, піднявши 105 разів дві гирі по 24 кг, він за 10 хвилин виборов звання віце-чемпіона спартакіади та срібну нагороду. У загальному заліку серед гирьовиків перемогла команда Полтавської області, срібло вибороли податківці Запорізької області, бронза дісталася команді ДПА в Харковській області.

Додали свій внесок у командні здобутки і футболісти. Гол Андрія Слаутіна, начальника відділення ВПМ ДПІ у м. Чернігові, забитий на другій хвилині матчу з вінницькими футболістами, став “найшвидчим” на футбольному турнірі.

У підсумку перемогу у загальному заліку спартакіади здобула команда ДПА в Львівській області, якій вручені перехідний кубок та золоті нагороди. Срібні нагороди отримала команда ДПС України та бронза дісталася – ДПА в Донецькій області.

Але найголовніше – всі учасники II Спартакіади Державної податкової служби України здобули позитивні емоції та фізичну наснагу, які знадобиться їм при вирішені службових завдань наприкінці поточного року.


Ігор Миколаєнко

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини