Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 15:43:01

Сучасний спортивний зал для неповнолітніх ув`язнених було створено в Чернігівському СІЗО

12.03.2015   15:18Агенцiя

Створення умов для занять спортом ув`язненими – є пріоритетом для керівництва.

Чернігівського слідчого ізолятора управління ДПтС України в Чернігівській області. В даній установі утримуються неповнолітні хлопці, які, зважаючи на вік, можуть та хочуть займатись спортом. Саме тому співробітники Чернігівського СІЗО приклали максимум зусиль та, за короткий час, провели ремонт в спортивному залі.

Пенітенціарії Чернігівщини вважають, що виняткову роль у перевихованні неповнолітніх правопорушників відіграє фізичне виховання, яке водночас є важливим засобом формування особистості.

Тож постійно спонукають юнаків до відвідання спортивного залу, який поповнився новим спортивним інвентарем.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини