Визначені кращі у чернігівському баскетболі у 2011 році
Чернігівська обласна федерація баскетболу підбила підсумки баскетбольного 2011 року на Чернігівщині.
Кращим гравцем року, що минув, було визнано лідера ніжинських команд “Спартак-НАТІ” та “Темп” Сергія Глінчака. Він здобуває титул кращого гравця року вже другий рік поспіль.
Кращим тренером став чернігівець Володимир Рушаков, а його підопічний колектив “Десна” з Чернігова – кращею командою року. В номінації “Кращий суддя року” перемогу здобув Артем Широкий.
Також було визначено кращих ще у декількох номінаціях, таких як: “Кращий матч року” та “Головна подія року”.
http://noc-cn.org/news/viznacheni_krashhi_u_chernigivskomu_basketboli_u_2011_roci/2012-02-08-414
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.