Чемпіонат Чернігівської області з міні-футболу пройшов під гаслом "Граємо за Україну"
За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України в обласному центрі розіграли нагороди чемпіонату області з міні-футболу «Граємо за Україну».
Протягом одного ігрового дня на майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу шість команд боролися за перемогу. Серед учасників були добре відомі колективи, такі як «Холдинг», «Ніка» з Чернігова та Семенівська «Рувна». Саме вони були фаворитами турніру, але розіграли тільки бронзові нагороди. Молоді хлопці з Коропа протистояли досвідченим футболістам «Ніки».
Груповий турнір забрав більше сил саме у коропчан, бо у цій грі вони виглядали занадто втомленими. Натомість чернігівці забивали голи на будь-який смак. Украсою турніру став гол Євгена Голубчанського. Остаточний рахунок 5:2 за Черніговом.
Фінал став окрасою всього чемпіонату. Золото розіграли «Холдинг» та «Ревна». Семенівці з самого початку були близькими до перемоги. Вони двічі вели в рахунку. Здавалося таки доведуть грудо до звитяги, маючи у складі відомих футболістів. Самовпевненість зіграла злий жарт: суперники не зупинилися і таки домоглися свого – зрівняли рахунок.Доля нагород визначалася у серії пенальті. У міні-футболі таке трапляється не часто, але воротарі були безсилі і не відбили жодного удару. Все вирішив неточний «постріл» граючого президента «Ревни». Як минулого року, Семенівці програють у фіналі по пенальті.
Чернігівський «Холдинг» вперше виграє чемпіонат області. Нагороди дісталися не тільки переможцю та призерам, відзначили й кращих виконавців. Чимало футболістів грають у великий футбол в чемпіонаті Чернігівщини, тому такі турніри дають змогу поступово набрати спортивну форму. Хлопці кажуть, не дочекаються старту нового сезону.
Останні новини Чернігівщини
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
3 грудня: цей день в Україні і світі 09:29
День 1379 Російська агресія - Day 1379 Russian aggression
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.