Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 жовтня, 12:15:25

На Чернігівщину завітав олімпійський чемпіон з баскетболу Олександр Волков

07.03.2015   13:36Агенцiя

Днями в м. Чернігові в обласній КДЮСШ управління освіти і науки за підтримки обласного осередку НОК України був організований та проведений традиційний турнір пам’яті Євгена Синельника серед юнаків 1999 р. н. Турнір в обласному центрі проводився вже у 12-те.

До Чернігова пограти з однолітками приїхали юнацькі команди з Житомира, Сум та Мукачева. На паркеті дитячо-юнацької спортшколи кипіли недитячі пристрасті. Рівень команд практично однаковий, тому віддати перевагу комусь важко. Та й у стартових іграх результати змінювалися, як на гойдалках. Нинішнє покоління баскетболістів вже не пам’ятає тренера Синельника, який все своє життя присвятив розвитку чернігівського баскетболу. Та його вихованці, серед яких відомий Олімпійський чемпіон Олександр Волков, не забувають про свого наставника, і будь-що організовують турнір на його честь.

У Чернігові намагаються продовжувати баскетбольні традиції. Тренери кажуть, дітей високих і талановитих достатньо – є з кого обирати.

Перемогу виборола збірна команда Чернігова, але набір баскетбольних м’ячів з рук прославленого баскетболіста отримали всі команди. Також були відзначені кращі нападаючі з кожної команди, тренери, які підготували команди, судді. Переможці та срібні призери турніру отримали комплекти спортивної форми, а також кубки, медалі та грамоти.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини