Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 14:58:28

Чернігівський гросмейстер Олександр Носенко здобув призові місця одразу на трьох європейських турнірах

04.03.2015   13:06Агенцiя

Це найбільше шахове досягнення нашої області за останні десять років, кажуть фахівці.

Олександр Носенко

Олександр Носенко

У Чернігові досить непогана шахова школа, яка вже не перший десяток років готує майстрів світового рівня.

Але, не дивлячись на це, в нашій області на даний час всього-навсього один гросмейстер міжнародного класу – Олександр Носенко. Декілька днів тому він повернувся з Європи.

Сам Олександр пишається перемогою на міжнародному змаганні у місті Лієнс в Австрії. Не дивлячись на успіх у Австрії, чернігівський шахіст знайшов у собі сили виграти ще два європейські турніри – в Чехії та Польщі.
 
Як кажуть наші шахісти, це найбільше досягнення Чернігівської області на світових турнірах за останнє десятиліття. Вихованці чернігівської шахової школи знаходять себе в країнах Європи, де грають за різноманітні шахові клуби. Але в області вистачає перспективної молоді, на яку покладають великі надії.
 
Олександр Носенко після невеличкого відпочину та напруженої підготовки готується і далі виборювати престижні шахові нагороди.

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.