Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 13:24:54

Живе баскетбол у Чернігові! ФОТОрепортаж

04.03.2015   09:18Агенцiя

Все частіше і частіше місто Чернігів фігурує на шпальтах газет інформаційних агентств. А винні в цьому чернігівські спортсмени.

Так, так, саме вони несуть перемоги для нашої країни і при цьому вони не забувають своє рідне місто Чернігів. Чернігівські спортсмени постійно нагадують про себе всьому світові. І це, шановні, нас дуже радує. Адже як приємно читати про досягнення наших іменитих та молодих спортсменів. А за цими перемогами стоїть як завжди звичайнісінький тренер, який постійно працює та шукає нові таланти, які завжди вдячні своїм наставникам.

Ось і 2-го березня, в Чернігові відкрився уже 12 раз традиційний турнір з баскетболу пам,яті старшого тренера Євгенія Синельника. Це патріарх баскетболу на Чернігівщині. Він був активний, неординарний у всіх відношеннях, відвертий, наполегливий у своїй справі.

Той факт, що у баскетбольну секція був відбір говорить уже сам за себе. Його юнаки 1985 року народження стали Чемпіонами України. Ну і відомий всім Олімпійський Чемпіон Олександр Волков теж його вихованець.

За роки сумлінної та наполегливої праці на посаді старшого тренера були підготовлені гравці які входили до складу команд Майстрів СРСР та України; Комоцький, Котов, Зосіменко, Сух, Андрійченко, Петренко, Швидкий, Серік, Багович, Жабіцький. А цього разу позмагатися за Кубок до Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, який буде тривати три дні, завітали юні спортсмени з Житомира,Мукачева, та з міста Суми.

На відкритті турніру були присутні почесні гості серед них і Тетяна Іванівна Синельник вдова Євгена Олександровича Синельника. Юних баскетболістів також привітали вихованки дитячої гімнастики.

І так, турнір триває. Закриття турніру відбудеться в середу на якому обіцяв бути присутнім і Олександр Волков. Тож побажаємо юним баскетболістам перемоги у турнірі.


Фото Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.