Андрєєв Андрій з Чернігова став призером міжнародного турніру з боулінгу “KYIV OPEN – 2012”
З 3 по 5 лютого в Броварах відбувався міжнародний турнір по боулінгу “KYIV OPEN – 2012”.
Андрєєв Андрій
На турнір приїхали кращі спортсмени з Азербайджану, Республіки Білорусь, Латвії, Молдови, Росії, і, звичайно ж, України.
Кращі результати в одній грі показали Наталія Щербініна, Україна-268 і Михайло Каліка, Україна-289. Переможцем турніру став – Михайло Каліка, Україна, 2 місце – Олена Коробкова, Росія, 3 місце – Роман Ільїн, Україна, 4 місце – Андрій Андрєєв, Україна, представник чернігівського боулінгу-клубу “Базис”.
На сьогоднішній день Андрєєв Андрій займає 11-тоє місце в рейтингу Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу, має розряд кандидата в майстри спорту. Його кращий результат – 4 рази вибивав по 300 очок, що є максимально можливим в одній грі.
Максим Зевако
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression