Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 21:21:47

Відбулося чергове засідання Виконкому обласного осередку НОК України

02.03.2015   11:14Агенцiя

26 лютого в залі засідань ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка під головуванням голови обласного осередку НОК України Миколи Носка відбулося чергове засідання Виконкому обласного осередку.

В роботі Виконкому взяв участь в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, члени та почесні члени обласного осередку, представники федерацій олімпійських видів спорту, представники міських осередків НОК України, представники засобів масової інформації.

Подякою обласного осередку були нагороджені: член Національної спілки журналістів України, лауреат республіканських премій по висвітленню проблем спорту, переможець Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» 2014 року у номінації «Найкращі спортивні журналісти року 2008 - 2012» Віктор Береговий та іменинник, член Виконкому Михайло Горовенко та дружина іменинника Ігоря Чередінова, заслужений тренер України з кульової стрільби Світлана Чередінова.

На розгляд Виконкому були винесені питання: про календар заходів Чернігівського обласного осередку НОК України та заходів під патронатом обласного осередку НОК України у Чернігівській області на 2015 рік, про роботу обласного осередку щодо популяризації олімпійського руху в області шляхом залучення ЗМІ, реклами, пропаганди та агітації, про затвердження постійно діючих комісій обласного осередку НОК України на 2015 рік за різними напрямками діяльності, про олімпійську освіту в області.

Важливо, що на засіданні Виконкому було створено десять постійно діючих комісій обласного осередку НОК України та затверджено голів комісій. А саме, комісія з олімпійської освіти та культури, комісія «Жінки та спорт», комісія з маркетингу, комісія атлетів, комісія по роботі з тренерами та спортивними федераціями, комісія по зв'язках з з суб'єктами олімпійського руху і осередками обласного осередку НОК України, комісія з нагороджень, комісія «Спорт для всіх», комісія «Засоби масової інформації, пропаганда олімпійського руху та здорового способу життя», юридична комісія.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19 17:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 серпня в області зафіксовано 4 нових випадки COVID-19. Всі захворілі з Чернігова.

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.