Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 05:35:29

Відбулося чергове засідання Виконкому обласного осередку НОК України

02.03.2015   11:14Агенцiя

26 лютого в залі засідань ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка під головуванням голови обласного осередку НОК України Миколи Носка відбулося чергове засідання Виконкому обласного осередку.

В роботі Виконкому взяв участь в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, члени та почесні члени обласного осередку, представники федерацій олімпійських видів спорту, представники міських осередків НОК України, представники засобів масової інформації.

Подякою обласного осередку були нагороджені: член Національної спілки журналістів України, лауреат республіканських премій по висвітленню проблем спорту, переможець Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» 2014 року у номінації «Найкращі спортивні журналісти року 2008 - 2012» Віктор Береговий та іменинник, член Виконкому Михайло Горовенко та дружина іменинника Ігоря Чередінова, заслужений тренер України з кульової стрільби Світлана Чередінова.

На розгляд Виконкому були винесені питання: про календар заходів Чернігівського обласного осередку НОК України та заходів під патронатом обласного осередку НОК України у Чернігівській області на 2015 рік, про роботу обласного осередку щодо популяризації олімпійського руху в області шляхом залучення ЗМІ, реклами, пропаганди та агітації, про затвердження постійно діючих комісій обласного осередку НОК України на 2015 рік за різними напрямками діяльності, про олімпійську освіту в області.

Важливо, що на засіданні Виконкому було створено десять постійно діючих комісій обласного осередку НОК України та затверджено голів комісій. А саме, комісія з олімпійської освіти та культури, комісія «Жінки та спорт», комісія з маркетингу, комісія атлетів, комісія по роботі з тренерами та спортивними федераціями, комісія по зв'язках з з суб'єктами олімпійського руху і осередками обласного осередку НОК України, комісія з нагороджень, комісія «Спорт для всіх», комісія «Засоби масової інформації, пропаганда олімпійського руху та здорового способу життя», юридична комісія.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.