Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 15:58:27

Гімнастки достойно представили Чернігів на Кубку з художньої гімнастики в Ужгороді

18.02.2015   10:09Агенцiя

З 7 по 11 лютого Ужгород зустрічав красунь-гімнасток з усієї України на Кубку з художньої гімнастики.

В змаганнях взяли участь більше ста учасниць, які виступали за програмою майстрів спорту. Дівчата змагались в двох категоріях: особистій першості та групових вправах.

В індивідуальних вправах перемогу здобула Ганна Різатдінова. Нині гімнастка тренується в школі Дерюгіних, під керівництвом головних тренерів України – Альбіни Миколаївни та Ірини Іванівни. Анна вже впродовж декількох років є найкращою гімнасткою країни, неодноразовою призеркою чемпіонатів світу та Європи, а також учасницею Олімпійських ігор.

У групових вправах брали участь 18 команд з різних областей України. Команду Чернігівської області представляли гімнастки школи вищої спортивної майстерності: майстри спорту - Юлія Степаненко, Аліна Король; кандидати в майстри спорту - Юлія Дубіна, Діана Спешилова та Дар’я Фурман. Добре виконавши вправу зі стрічками, гімнастки потрапили до фіналу, де змагалися з найсильнішими командами всієї України. За результатами Кубку чернігівська команда посіла шосте місце.

За свої успіхи дівчата завдячують головному тренеру області – Юлії Бориско, яка щодня протягом багатьох років плідно працює з гімнастками, та Ользі Багінській - тренеру групи спортивно-педагогічного удосконалення ЧНПУ імені Шевченка, кандидату педагогічних наук, доценту.

На Кубку України за програмою майстрів спорту дебютувала Марина Петроченко, вихованка ДЮСШ «Чернігів», а нині - школи Дерюгіних. Продемонструвавши суддям та глядачам високу майстерність Марина у складі команди міста Києва стала призеркою Кубку України у командній першості.

Вітаємо наших дівчат із вдалими виступами та зичимо їм нових спортивних звершень!

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.