Лижний майстер-клас для студентів ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України, особисто Голови обласного осередку, ректора ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка Миколи Носка на протязі лютого проходять лижні збори для студентів факультету фізичного виховання.
Справжні майстер-клас демонструють викладачі навчального закладу: заслужений тренер України з біатлону, завідувач кафедри гімнастики, хореографії і плавання, доцент Василь Пеньковець, завідувач кафедри спорту, кандидат педагогічних наук, професор Степан Власенко, кандидат педагогічних наук, старший викладач Віктор Рябченко, старший викладач Володимир Рябов.
Після закінчення зборів, всі студенти прийняли участь у змаганнях, які включали в себе: здачу техніки пересування на лижах коньковим та класичними видами та подолання дистанції у дівчат – 1000 метрів, а у чоловіків - 2000 метрів.
У змаганнях взяло участь близько шести десяти студентів. У нагородженні переможців та призерів взяла участь заслужений майстер спорту України з біатлону, чемпіонка Європи, Ніна Лемеш
Організатори змагань нагородили переможців та кращих спортсменів дипломами та поліграфічною продукцією на олімпійську тематику.
Останні новини Чернігівщини
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.
Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42
Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).