Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 00:43:26

Податківці Чернігівщини стали на лижі

07.02.2012   10:41

Для працівників податкової вже стає доброю традицією збиратися на початку лютого на чернігівські лижній базі.

Учасників лижних перегонів більше сотні з усіх районів області. Попри мороз, всі з гарним настроєм чекають на старт змагань. В програму цьогорічних гонок включили чотири види, загальнокомандні змагання та особисті серед чоловіків, жінок та дітей, минулого року була ще й сімейна естафета, однак цьогоріч від неї вирішили відмовитись.

Головний податківець області Валентин Осипенко себе відносить до категорії ветеранів, тому участі в змаганнях не бере. Пильно стежить за перипетіями змагань. Спортивні заходи для працівників податкової служби традиційні. Їх збірна команда — регулярний учасник обласної Динаміади.

Головним фаворитом гонки всі вважають Станіслава Петрика. Минулого року він святкував тут перемогу. Цьогоріч планку опускати не збирається. Перш ніж самому стати на лижі, вболіває за свого сина, який виступає в перегонах серед дітей. Той свого батька не підвів - фінішував першим. Секрет перемоги родини Петриків — регулярні заняття фізкультурою.
 
Станіслав Петрик і цьогоріч в особистому заліку став першим. В загальнокомандному — найкращу швидкість показало управління податкової міліції ДПС в Чернігівській області.
Дивіться також останні випуски теленовин (папка "факт-новини")

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1874

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.