Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 01:09:05

В 354-му навчальному механізованому полку, що дислокується в селищі Десна на Чернігівщині, завершився турнір з волейболуболу серед команд навчальних рот військової частини

07.02.2012   09:15

Змагання тривали три тижні і проходили на базі спортивної зали піхотинців. У турнірі взяло участь 12 навчальних рот 354-го механізованого полку.

За словами начальника фізичної підготовки та спорту механізованого полку капітана Владислава Суспо турнір викликав неабиякий ажіотаж серед піхотинців.
 - У волейбол грали офіцери контрактники та військовослужбовці строкової служби механізованого полку, - повідомив Владислав Суспо. - Змагання показали, що у військовій частині проходять службу багато талановитих та фізично підготовлених солдат і офіцерів.
   
На фінальну гру прийшов особисто начальник 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Віктор Бокій. Спостерігав за грою підлеглих і командир механізованого полку підполковник Віктор Ніколюк.
   
У фінальному двобої перемогла команда 3-ї навчальної механізованої роти. Друге місце посіли військовослужбовці 1-ї роти, третє - 8-а навчальна рота.
  
На полковому шикуванні підполковник Ніколюк вручив перехідний кубок команді-переможцю, а також нагородив фіналістів та учасників турніру грамотами, подяками та солодкими призами.
 - В рік фізичної підготовки та спорту, - сказав командир 354-го механізованого полку, - у військовій частині зараз проходить зимова спартакіада з різних видів спорту. Уже з початку року ми провели 2 змагання та відкритий турнір. Далі у нас запланована лижна гонка, настільний теніс та міні-футбол.
  
За підсумками усіх змагань командир механізованого полку визначить кращий підрозділ зимової спартакіади та вручить їм спортивний інвентар.

Віктор Ануфрієв
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.