Ряди досвідчених гравців “Легенди” можуть порядіти
Чернігівська “Легенда”, яка шість разів перемагала в чемпіонаті України та чотири рази володіла Кубком України з футболу серед жіночих команд, в сезоні 2012 року може не дорахуватися кількох ключових гравців свого основного складу 2011 року.
Чернігівська “Легенда”
За неофіційною інформацією, команду покинули захисник Юлія Ващенко, півзахисники Наталія Сухорукова й Тетяна Шрамко. В які клуби вони подалися, чи, можливо, хтось з цих гравців вирішив завершити свою футбольну кар’єру, наразі не відомо.
А ось 25-річна нападниця “Легенди” Юлія Корнієвець, котра минулого року стала кращим бомбардиром чемпіонату України (забила 18 голів у 10 іграх, проведених у складі команди), вирішила продовжити свою кар’єру у ЖФК “Мордовочка” (Саранськ), яка в сезоні 2001-2012 рр. дебютувала у вищому дивізіоні чемпіонату Росії.
Також подалася до цієї країни воротар “Легенди” та національної збірної України Катерина Самсон. У ці дні вона з ЖФК “Звезла-2005” (Пермь) перебуває на першому зимовому тренувальному зборі в Туреччині. Як повідомляє сайт цього клубу zvezda2005.ru, тут команда після недовготривалої перерви проведе й свій другий тренувальний збір, який продовжиться до 15 лютого. А відновиться чемпіонат Росії з жіночого футболу сезону 2011-2012 рр. 9 квітня.
http://ukrfootball.in.ua/woman-football/2900––lr–
Василь Ткачук
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.