Юні грації Чернігівщини змагались за першість області
За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України у Чернігові був організований та проведений чемпіонат області з художньої гімнастики.
Захід проходив у спортивному залі загальноосвітньої школи № 19 за участю дівчата з 2006 року народження і старші, включаючи майстрів спорту України.
Гімнастки змагались в двох категоріях: особистій першості та групових вправах.
На урочистому відкритті були присутні відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Оксана Сердюк, які привітали учасників, тренерів та вболівальників з святом краси та грації та побажали гімнасткам вдалих виступів.
Серед наймолодших учасниць переможцями стали: Бондарева Альона (2006р.н.), Байдаленко Аліна, Ванжула Валерія (2005р.н.) та Деревенська Діана (2004 р.н.). Всі дівчата - вихованки ДЮСШ «Чернігів».
За програмою КМС в індивідуальній першості перше місце посіла Ревун Анастасія; друге та третє – Акуленко Катерина та Плесецька Анастасія. В групових вправах чемпіоном стала команда ОК ДЮСШ №1.
Найстарших гімнасток розділили на три вікові категорії, де перемогу святкували - Петроченко Марина, Спешилова Діана, Степаненко Юлія.
У групових вправах перемогу здобула команда ЧО ШВСМ у складі Степаненко Юлії, Король Аліни, Дубіни Юлії, Спешилової Діани та Фурман Дар’ї.
Нині гімнастки готуються до виступу на Кубку України, який відбудеться з 6 по 11 лютого в Ужгороді.
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.