Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 13:08:34

У Щорсі відбулися обласні змагання серед дітей-сиріт

26.12.2014   11:03

23 грудня у Щорській ЗОШ-інтернаті обласним центром "Спорт для всіх" було проведено обласні змагання серед дітей-вихованців спеціалізованих дитячих закладів під гаслом "Ти зможеш, якщо я зміг" до Дня Святого Миколая.

лизько 50 дітей з Щорса та Городні змагалися у веселих спортивних естафетах, придумували назви та гасла своїх команд. Їх палко підтримували інші діти, що були присутні на заході.

Переможцем змагань стала команда господарів "Богатирі", друге місце посіла команда "Максимум" з Городні, третя - городнянська команда "Спорт".

Переможці та призери отримали нагородну атрибутику, а всім учасникам змагань дісталися спортивні призи.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини