Податківці перемогли в “Таврійських іграх”
Держслужбовці Чернігівщини пропагують здоровий спосіб життя. Тому проводять змагання з різних видів спорту. Користується популярністю серед них і настільний теніс.
Вихідними податківці та працівники головного управління Державної казначейської служби у Чернігівській області організували турнір з настільного тенісу “Таврійські ігри”. Вони запросили позмагатися команди військових частин, які тимчасово передислоковані з Феодосії до Чернігова.
Золоті медалі та головний приз виборола команда Головного управління ДФС у Чернігівській області на чолі з капітаном Володимиром Бондарем. Срібло здобула команда військових (капітан Павло Довбенко). Бронзові медалі вручені командам ГУ ДКС у Чернігівській області (капітан Євгеній Кашук) та ДПІ у місті Чернігові (капітан Володимир Козел).
Крім того призами “За волю до перемоги” нагороджені команди військових з Феодосії, які очолювали капітани Олександр Здір, Юрій Махінько та Володимир Богучарський.
А днями на адресу керівництва Головного управління ДФС у Чернігівській області надійшов лист від начальника Державного науково-випробувального центру Збройних сил України В.Г.Башинського, де висловлена вдячність за співпрацю, зокрема організацію турнірів з міні-футболу та настільного тенісу, в яких беруть участь і військовослужбовці. Проведення таких заходів свідчить про активну життєву позицію.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).