Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 05:45:10

Чернігівські спортсмени – серед найкращих

05.12.2014   13:21Агенцiя

Міський голова Олександр Соколов привітав чернігівських спортсменів - призерів міжнародних змагань та їх тренерів з видатними успіхами на змаганнях міжнародного рівня, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю Чернігівської міськради.

"Спостерігаючи за вашими блискучими перемогами на змаганнях найвищого рівня, ми пишаємось вашими успіхами і переконуємось, що чернігівські спортсмени - серед найкращих представників України на світовому рівні", - наголосив міський голова під час зустрічі зі спортсменами та їх наставниками 5 грудня у Чернігівській міській раді.

О.Соколов зазначив, що у ці тривожні часи, які переживає сьогодні наша держава, представники "великого спорту" вершать свої добрі справи: несуть у суспільство філософію миру, добра і злагоди.

Він також запевнив присутніх, що, не зважаючи на важкі часи, міська влада виконуватиме взяті зобов'язання у питаннях розвитку фізкультури та спорту у місті, підтримці здорового способу життя й талановитої молоді.

Олександр Соколов висловив вдячність заслуженим тренерам України за збереження традицій спадкоємності у спортивному житті міста та багаторічну роботу по вихованню молоді, яка гідно представляє на міжнародних змаганнях державу і рідне місто.

Міський голова побажав спортсменам нових перемог та спортивних досягнень і вручив їм грошові винагороди.

 

 

За високі спортивні досягнення нагороджені спортсмени і тренери:


Артем Тищенко – майстер спорту, член національної збірної команди з біатлону, дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу серед юнаків 2012 року, юніорів 2013 року, переможець та призер чемпіонату Європи серед юніорів з біатлону 2014 року, срібний призер літнього чемпіонату світу з біатлону серед юніорів 2014 року (на змаганнях);

Ірина Варвинець – майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної команди з біатлону, переможниця і призерка чемпіонатів світу і Європи серед юніорок 2012 року, срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів та бронзова призерка чемпіонату Європи 2013 року, срібна та бронзова призерка Всесвітньої Універсіади 2013 року, срібна призерка літнього чемпіонату світу з біатлону 2014 року (на змаганнях);

Зоц Микола Миколайович – Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України, старший тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна” та школи вищої спортивної майстерності Чернігівської обласної ради (на змаганнях);

Зоц Жанна Степанівна – Заслужений тренер України, тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна” та школи вищої спортивної майстерності Чернігівської обласної ради;

Паршуков Віталій Серафімович – Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, директор, тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна”;

Максим Івко – кандидат в майстри спорту України, член національної збірної команди України з біатлону, срібний призер чемпіонату України 2013 року, переможець XI Зимового юнацького Олімпійського фестивалю 2013 року, чемпіон та срібний призер чемпіонату України серед юніорів 2014 року, бронзовий призер чемпіонату України 2014 року, бронзовий призер літнього чемпіонату світу з біатлону серед юніорів 2014 року;

Артем Прима – Заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди з біатлону, переможець і призер всесвітньої Універсіади 2011 року, дворазовий срібний призер чемпіонату Європи 2012 року, бронзовий призер чемпіонату Європи 2013 року, срібний призер літнього чемпіонату світу з біатлону 2014 року (на змаганнях);

Сергій Семенов – Заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди з біатлону, переможець і призер всесвітньої Універсіади 2009, 2011 років, бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року, срібний призер чемпіонату Європи 2012 року, переможець чемпіонату Європи 2013 року, срібний призер літнього чемпіонату світу з біатлону 2014 року (на змаганнях);

Ворчак Олександр Васильович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України, старший тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна” та школи вищої спортивної майстерності (на змаганнях);

Ворчак Світлана Леонідівна - Заслужений тренер України, тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна” та школи вищої спортивної майстерності;

Семенов Олександр Володимирович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна” та школи вищої спортивної майстерності (на змаганнях);

Олена Костевич –Заслужений майстер спорту України, член збірної команди України з кульової стрільби. Олімпійська Чемпіонка 2004 року, бронзова призеркачемпіонатів Європи 2008 і 2009, 2011 роківта дворазова бронзова призерка ХХ Олімпійських ігор 2012 року, срібна призерка Чемпіонату Європи 2013 року, срібна призерка чемпіонату світу з кульової стрільби (на змаганнях);

Чередінов Ігор Борисович –Заслужений тренер України, тренер-викладач відділення кульової стрільби обласної ДЮСШ спортивного товариства "Колос";

Катерина Самохіна – Заслужений майстер спорту України, багаторазова переможниця чемпіонатів України з кульової стрільби, багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів світу та Європи, бронзовапризерка чемпіонату світу з кульової стрільби 2014 року;

Галина Авраменко –Заслужений майстер спорту України, член збірної команди України з кульової стрільби. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу, Європи, рекордсменка світу, Європи та України, Переможниця та призерка Чемпіонатів Європи 2008,2009,2011,2012 років, переможець Чемпіонату Європи 2013 року,бронзовапризерка чемпіонату світу з кульової стрільби 2014 року;

Назаренко Галина Нінелівна –Заслужений тренер України, тренер-викладач відділення кульової стрільби комплексної ДЮСШ спортивного товариства "Динамо";

Аліна Бойкова – заслужений майстер спорту України з сумо, майстер спорту України міжнародного класу з боротьби самбо, майстер спорту України з дзюдо, трьохкратна чемпіонка світу, чемпіонка Європи з боротьби сумо, переможниця Кубку та чемпіонату світу з боротьби самбо, чемпіонка Всесвітніх ігор 2009 року, чемпіонка Європи з сумо 2013 року, бронзова призерка чемпіонату світу з сумо, бронзова призерка Чемпіонату Європи з самбо 2014 року (на змаганннях);

Маркін Анатолій Миколайович – заслужений тренер України, старший тренер-викладач школи вищої спортивної майстерності та КПНЗ „ДЮСШ „Чемпіон” Чернігівської міської ради;

Денис Песоцький – майстер спорту України, переможець та призер чемпіонатів України, срібний призер чемпіонату Європи серед школярів 2010 року, срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед молоді 2014 року;

Примаченко Павло Олександрович – тренер-викладачобласної ДЮСШ „Колос” та школи вищої спортивної майстерності;

Роман Адаменко – кандидат у майстри спорту України, переможець чемпіонату Європи з панкратіону 2014 року, срібний призер чемпіонату світу з панкратіону 2014 року;

Петрикей Сергій Вікторович – тренер-викладач І категорії КДЮСШ „Динамо”;

Пищенко Олег Анатолійович - тренер-викладач КДЮСШ „Динамо”.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини