Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 11:38:15

У Чернігові пройшли змагання з зимового картингу. ВІДЕО

30.01.2012   10:53Агенцiя

Взимку теж можна почути рев моторів. У Чернігові пройшли екстремальні змагання із зимового картингу. Родзинка перегонів – обмерзла траса, яка дуже ускладнює подолання маршруту.

Зимовий картинг – справедливий спорт. Тут неважливо, скільки грошей вкладено в машину. На трасі, покритій льодом, на перший план виходить майстерність гонщика.

Олександр Петренко, голова оргкомітету змагань:

– У даному виді змагань двигун як такий, його потужність не важлива. Взагалі в літньому картингу двигун важливий, а тут ні. Тут зі стовідсотковою ймовірністю перемагають найсильніші.

У Чернігові зібралася вправна компанія. Призери чемпіонатів України, учасники Європейських змагань. Боротьба була жорсткою і видовищною.

Андрій Чернишков, кореспондент:

– Зимовий картинг – спорт для будь-якого віку. У чемпіонаті беруть участь навіть маленькі діти. Наймолодшому учаснику всього шість років.

В екіпіровці малюки нагадують неповоротких астронавтів. Але за кермом карта все змінюється. Вони їздять так само жваво, як дорослі. Деякі ганяють, мало не з пелюшок.

Георгій Красько, учасник змагань по зимовому картингу:

– Я ще не знав, що це таке, мені було три роки. Ну, спочатку, тато мене взяв до велосипеда примотав тросом, і я за ними це, їздив. Кермував. А потім коли тато відстебнув від велосипеда вже сам почав їздити.

Андрій Чернишков, Олексій Стеченко, Спорт в Подробицях, Телеканал “Інтер”, Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини