Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 21:33:31

"Свято грації і краси"

20.10.2014   13:40Агенцiя

18-19 жовтня в приміщенні ЗОШ №19 відбувся Чемпіонат ДЮСШ «Чернігів» з художньої гімнастики «Золота осінь». У святі краси та грації взяли участь вихованки різного віку, з 2010 року народження до Майстрів Спорту України.

Найкращою гімнасткою за програмою майстрів спорту стала Петроченко Марина. Нині спортсменка перебуває в резерві збірної команди України і, можливо, скоро представлятиме нашу державу на міжнародній арені. Призерами в цій категорії стали: Спешилова Діана, Прибитько Марія та Мкртчян Мері.

За програмою кандидатів у майсти спорту найкращі виступи показали Ревун Анастасія ( І місце), Куліч Дарина та Акуленко Катерина. Серед гімнасток 2005 – 2004 років переможцями стали Єфіменко Єлизавета та Деревенська Діана. Всі дівчата - вихованки старшого тренера Чернігівської області Бориско Юлії.

Серед зовсім юних дівчат чемпіонами стали Бондарева Альона, Брусильцева Поліна (2006 р.н.), Долеско Анна, Василенко Марія (2007 р.н.), Селюченко Кіра, Часник Софія (2008 р.н.) та Глухова Маргарита (2009 р.н.).

Наймолодшими учасниками змагань були Луценко Кіра та Келеберда Єва. Дівчатка у 4 роки продемонстрували гарні виступи.

За інформацією організаторів, наступний традиційний Чемпіонат ДЮСШ «Чернігів» під назвою «Зимова казка» відбудеться у грудні.

 

За інформацією ДЮСШ "Чернігів"

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.