Олімпійський урок у чернігівській ЗОШ № 18
Всеукраїнський олімпійський урок завітав до учнів ЗОШ № 18 міста Чернігова.
Відкриваючи спортивно – масовий захід, директор школи Ярошенко Олександр Сергійович підкреслив важливість такого заходу, який має залучити дітей до занять спорту, виховати любов до фізичної культури і шанобливого ставлення до свого здоров'я.
Від обласного осередку НОК України з привітальним словом звернулася відповідальний секретар Ніна Лемеш, яка разом передала школі спортивний інвентар та сувенірну атрибутику.
З показовим номером виступила юна гімнастка Наталія Ткаченко, яка викликала овації глядачів. Спортивна частина заходу розпочалася олімпійською руханкою – це Всеукраїнський проект «Dо like OLYMPIANS», з ініційований НОК України спільно з компанією «The Coca Cola Foundation».
Учасники спортивного свята разом з дирекцією школи, ЗМС України з біатлону Ніною Лемеш та глядачами весело розім’ялися. Справжні спортивні баталії розгорілися на майданчику під час спортивних естафет серед учнів п’ятих – шостих класів, в результаті яких перемогла, звичайно ж, дружба.
І фіналом спортивного видовища стала можливість поспілкуватися, сфотографуватися і отримати автограф від олімпійця всіма бажаючими.
Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.