Ігри суперліги з волейболу в Чернігові
20 – 21 січня в Чернігові відбулися матчі суперліги України з волейболу серед чоловічих команд. Чернігівська команда СВК “Буревісник” – ШВСМ приймала на своєму майданчику лідера чемпіонату – команду “Кримсода” з міста Красноперекопськ.
І хоча в першій партії чернігівські волейболісти впевнено перемогли, в наступних трьох партіях перемогу здобула команда з міста Красноперекопськ.
Наступний ігровий день пройшов за тим самим сценарієм – впевнена перемога в першій партії та програш у наступних.
В результаті СВК “Буревісник”-ШВСМ в турнірній таблиці перемістився з шостого місця на сьоме.
Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.