Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 00:43:14

Спортивне свято "День здоров’я" у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП

23.09.2014   14:12Агенцiя

З метою формування здорового способу життя студентів Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП 19 вересня 2014 року було організовано та проведено свято «День здоров’я».

Природа подарувала сонячні, чудові години для проведення спортивних змагань та різноманітних конкурсів. В організації та підготовці заходу активну участь взяли студентський актив інституту, а також директор Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП, кандидат економічних наук Мурашко М.І., куратори груп Маклюк О.В., Шевченко О.М., Мусієнко М.П., Болдирева В.М., викладач фізичного виховання Романенко В.О., який розробив цікаву програму.

Під час «Дня здоров’я» студентські команди «Патріоти», «Мінуси», «Сіверяни» розіграли такі номінації: «Найкращий кулінар», «Найкраща візитка», «Суперінтелектуал», «Сила волі і духу».

Кожна команда презентувала себе під час вітання учасників змагань. Протягом свята проводились спортивні естафети з м’ячем, обручем, скакалкою. Було цікаво спостерігати, як студенти швидко та спритно борються у змаганнях за право бути першими. Одночасно із спортивними змаганнями проходив конкурс «Найкращий кулінар». Представники команд повинні були зварити кашу по особливому рецепту.

По закінченні усіх змагань та конкурсів журі підвело підсумки. Гра у шашки визначила суперінтелектуала – Яковенка Олега, студента другого курсу юридичного факультету. У номінації «Сила волі і духу» перемогу одержав Стадник Ігор, студент другого курсу юридичного факультету. «Найкращу візитку» підготувала команда «Сіверяни».

За результатам спортивних змагань перше місце посіла команда «Мінуси», студенти отримали перехідний кубок та диплом переможців. Друге місце посіли «Сіверяни», третє – «Патріоти». Кожна команда отримала винагороди - дипломи та солодощі.

У номінації «Найкращий кулінар» також перемогли «Сіверяни». Після закінчення «Дня здоров’я» усі з великим задоволенням пригощались кашами «Сіверяночка», «Джоконда», «Генеральська».

Це яскраве та веселе свято молодості та спорту стало доброю традицією Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП і надовго запам’ятається усім учасникам та членам журі.


Прес-служба ЧІ МАУП
 

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».