У Чернігові проведено обласний чемпіонат з кросу та лижоролерів
У місті Чернігові на базі СДЮШОР з лижного спорту були організовані та проведені змагання під патронатом НОК України - Відкритий чемпіонат Чернігівської області з кросу та лижоролерів серед лижників і біатлоністів на призи бронзової призерки Олімпійських ігор В. Цербе – Несіної.
У змаганнях прийняли участь 6 команд, представники Чернігівського, Бахмацького, Городнянського, Корюківського районів та міст Чернігова і Прилук. Більше семидесяти юних лижників та біатлоністів вийшли на кросові та лижоролерні траси визначити переможців і призерів у десяти вікових категоріях. Програма змагань включала в себе гонку вільним стилем, крос та гонку класичним стилем.
На біатлонне свято спорту прибула Валентина Цербе – Несіна, перша олімпійська медалістка незалежної України, яка на урочистому відкритті привітала всіх присутніх зі святом і побажала учасникам перемог і прагнень до олімпійських п’єдесталів.
З вітальним словом виступили директор СДЮШОР з лижного спорту Віталій Паршуков, директор Державного центру олімпійської підготовки Вячеслав Деркач і тренер збірної команди України з лижних гонок Арсен Журавель.
Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та сувенірною атрибутикою НОК України.
Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.