Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 03:18:37

Вересневий кубок – 2014

19.09.2014   09:48Агенцiя

Осінь подарувала Чернігову вересневе тепло та сонце – справжню футбольну погоду. Тож на спортивних майданчиках розпочалися футбольні матчі серед школярів, які радо зустрілися після літніх канікул.

А податківці, у підшефній загальноосвітній школі № 20, де працює податковий клас за підтримки вчителів фізкультури організували футбольний турнір “Вересневий кубок - 2014”. Він традиційно проводиться вже третій рік.

Як повідомив голова спортивної комісії Ради профспілки працівників ГУ Міндоходів у Чернігівській області Ігор Закружний, шкільних команд зібралося так багато, що вирішили провести два турніри - для п’ятих-шостих та для сьомих-восьмих класів.

Боротьбу розпочали молодші учні. Завзяті та наполегливі після літнього відпочинку вони зумовили напругу у всіх футбольних матчах. Але в підсумку перемога дісталася найсильнішим – команді 6-го «Б». Срібло виборола команда 6-го «А», а бронзу – 5-го «А». Кращими бомбардирами турніру стали Сергій Жосан та Олексій Адаменко, які забили по шість м'ячів, воротарем – Дмитро Книга та захисником - Артем Герасименко.

Слід відзначити теплу підтримку вболівальників. Вони також активно висловили свою думку щодо присвоєння спеціальних відзнак. Приз “За волю до перемоги” одностайним рішенням вручили Єгору Орлу, який разом з батьками тимчасово переїхав з Донецька до Чернігова.

Прикрасою змагань став турнір старшокласників. У його фінальному матчі зустрілися команда 8-го «Б» на чолі з бомбардиром Богданом Марценюком, який забив дев’ять м’ячів, та футболісти 8-го «А», яким для завоювання кубка потрібна була лише перемога. І вони її здобули з рахунком 3:2, пітвердивши аксіому спорту – перемагає той хто більше прагне до перемоги.

Бронзові медалі в цьому турнірі завоювала команда 7-го «Б».

Кращими гравцями серед футболістів 7-8 класів визнано Андрія Плесу, Андрія Семендяя, Богдана Чучуя та Богдана Марценюка.

Але найголовніше - всі учасники змагань отримали позитивні емоції і мали чудову нагоду для спілкування. А ще – здоровий спосіб життя, сила волі і прагнення до перемоги сприятимуть й успішному навчанню.
 

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини