Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 04:19:29

Кубок пам'яті ліквідатора аварії на ЧАЕС Анатолія Григоренка вибороли рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини Чернігова

16.09.2014   08:54

На спортивно-оздоровчому комплексі Управління ДСНС у Чернігівській області відбувся обласний Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед команд пожежно-рятувальних підрозділів. Щорічні змагання присвячені пам'яті померлого ліквідатора аварії на ЧАЕС підполковника Анатолія Григоренка.

Показати свою професійну майстерність у видовищному, але досить важкому виді спорту прибули 22 команди.

До рятувальників, що прибули аби вибороти першість та перехідний кубок А.Григоренка, звернулись начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Ігор Федоренко, заступник керівника апарату Чернігівської облдержадміністрації Юрій Музика, дружина померлого ліквідатора Валентина Григоренко та почесні гості. Зокрема у своїх виступах вони висловили побажання швидких стартів та перемоги найсильнішій і найбільш підготовленій команді рятувальників.

Під час урочистого відкриття полковник служби цивільного захисту Ігор Федоренко зазначив, що такі змагання необхідно проводити у пам'ять про тих людей, які віддали своє життя у боротьбі з Чорнобильською катастрофою, під час виконання службового обов'язку та у пам'ять тих, хто зараз несе службу на кордонах та у Східних областях України. Почесні гості та учасники Чемпіонату хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.
Заступник керівника апарату Чернігівської облдержадміністрації Юрій Музика підкреслив, що такі змагання піднімають бойовий дух як рятувальників, так і пересічних громадян України, адже у разі біди, за набраним номером "101" завжди прийде допомога, прийдуть рятувальники ДСНС, які захистять мирних жителів від пожеж, катастроф і надзвичайних ситуацій.

Постріл стартового пістолета ознаменував початок змагань. Рятувальники змагались у трьох видах: підйомі по штурмовій драбині на 4 поверх учбової башти, підйомі по висувній драбині та бойовому розгортанні.
В підйомі по штурмовій драбині у вікно 4 поверху учбової башти першим був Сергій Кравченко, представник команди Новгород-Сіверського району. Його результат 15,19 сек.

Тандем Олександра Ніколайчука та Олександра Бистревського з 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігів з результатом 16,53 сек. виборов першість у підйомі по висувній драбині.

Один із найвидовищніших етапів змагань – бойове розгортання. У цьому командному виді учасники розгортають рукавну лінію від пожежної мотопомпи та пожежними стволами заливають спеціальні мішені. Все як у реальних умовах під час гасіння пожеж, ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій. Найкращий результат 66,97 сек. показала команда рятувальників з Талалаївки.

За підсумками всіх видів змагань, перше місце та перехідний кубок Анатолія Григоренка виборола команда пожежно-рятувального підрозділу №1 м. Чернігова. Минулорічні чемпіони - збірна рятувальників Корюківського району в цьому році посіла друге місце. Завершила трійку призерів збірна Варвинського району. Переможцям, як в особистих, так і командних заліках було вручено медалі, грамоти та цінні подарунки.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини