Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 10:36:15

Привітання з днем фізкультурника

08.09.2014   18:15Агенцiя

Шановні колеги! Радий привітати усіх Вас - спортсменів, тренерів, фізкультурників, людей що ведуть здоровий та активний спосіб життя, з нашим професійним святом!

Всі ми вже побачили, що наша Батьківщина потребує вольових людей, що здатні на труд та звершення. Саме такими якостями володіють люди, що займаються спортом, адже щодня вони перемагають лінь, біль та труднощі, аби досягти своєї мети. Кожна самодостатня людина розуміє, що фізичне самопочуття та розвиток - запорука руху вперед. І я безмежно радий, що таких людей стає дедалі більше.

Хочу побажати Вам сил, терпіння, аби всі ми разом досягли поставленої мети!

Дякую Вам, за Ваш труд, залучайте оточуючих до наших лав!

З повагою, голова фізкультурно - спортивного товариства "Україна", Андрій Кужельний

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини