Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 00:43:28

Любителі шахів зібралися для участі у "Зачарованій Десні-2014"

13.08.2014   11:45Агенцiя

За підтримки Чернігівського обласного осередкуу НОК України 11-го по 16 серпня в Чернігові проходить VI Міжнародний шаховий фестиваль "Зачарована Десна-2014".

Цей фестиваль, який проводиться вже в шостий раз, по праву став візитною карткою міста. У нім завжди брали участь найсильніші шахісти з різних регіонів України, і завжди приїжджали гості із зарубіжжя. На жаль, цього року, із-за складної політично-економічної ситуації в країні, не приїхали учасники з Росії і Білорусі, а також утрималися від участі шахісти східних областей України. Але незважаючи на труднощі, турнір вийшов сильним по складу учасників. У нім беруть участь шахісти з Чернігівської, Київської, Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Черкаської і Сумської областей.

Змагання проводяться в двох турнірах: Турнір "А" (OPEN- турнір), в якому беруть участь що усі, що бажають, і Турнір "Б", в якому грають шахісти 2002 роки народження і молодше. Регламент змагань - 80 хвилин на партію кожному учасникові.

Система регульована, швейцарська, 9 турів. Переможці і призери визначаються по найбільшій кількості набраних очок. У разі рівності свідчень у двох або більше за учасників підсумкові місця визначаються по коефіцієнту Бухгольца.

Командний залік проводитися за результатами суми окулярів, набраних 3-а шахістами (команда складається з шахістів 2 х турнірів). Змагання проходять в двох комфортних залах ресторанно-розважального комплексу "Градецкий".

Під час фестивалю планується також проведення дитячих змагань по дартсу і боулінгу, екскурсії в розважальний комплекс "Kinder City" і на кондитерську фабрику "Стріла".


Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини