Дзюдоїстка обласної ШВСМ Наталія Смаль взяла участь у представницькому міжнародному турнірі
13-15 січня в місті Алмаата (Казахстан) відбувся третій міжнародний турнір з дзюдо “Мастерс”. Про значимість турніру говорить те, що відбувається він лише раз на рік, а запрошуються для участі в ньому не всі бажаючі, а лише 16 кращих спортсменів світового рейтингу з дзюдо у кожній ваговій категорії. Право виступати на цих змаганнях здобули лише шість спортсменів з України (три чоловіки та три жінки).
дзюдо
До п’ятірки кращих змогли дійти лише двоє з українців: Володимир Сорока в/к 73 кг, та Смаль Наталія в/к 70 кг.
Наталія Смаль, спортсменка Чернігівської ШВСМ, у першій зустрічі перемогла спортсменку з Німеччини, здобувши протягом зустрічі оцінки “юко”, “ваза-ари” та “іппон”.
Нажаль, після цієї перемоги вона одразу вийшла на титуловану спортсменку з Нідерландів Едіт Бош (друга у світовому рейтингу з дзюдо у в/к 70 кг), з якою в кінці минулого року зустрічалась на турнірі серії “Гран–прі” й поступилась їй у фіналі.
Нажаль, й цього разу Наталії не вдалось отримати перемогу: за вісім секунд до закінчення зустрічі Едіт провела вдалий прийом і отримала дострокову перемогу. У підсумку Смаль – п’ята.
До речі, сутичка Бош та Смаль була такою виснажливою для спортсменки з Нідерландів, що на наступну свою зустріч вона навіть не вийшла на татамі.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.