Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 13:43:10

Змагання з арм-реслінгу відбулись в Менській виправній колонії № 91

06.08.2014   07:41Агенцiя

В Менській випраінй колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відбулись змагання засуджених з арм-реслінгу.

Бажання позмагатись виявили 18 засуджених. Засуджені змагались у трьох вагових категоріях: до 80 кг, 80 – 90 кг та понад 90 кг.

Засуджені виявили неабиякий інтерес до даного виду спорту, показали хороший рівень фізичної підготовки, а найголовніше по дружньому ставились до суперників.

Змагання проходили в обов`язковій присутності медичного працівника та супроводжувались підтримуючими вигуками вболівальників.

Переможці були нагороджені грамотами, а вболівальники отримали приємні враження від побаченого.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини