До податківців завітала "Таврія"
Чемпіонат світу з футболу, який відбувся у Бразилії, надихнув шанувальників цього виду спорту шліфувати свою майстерність.
Футболом захоплюються і податківці. Днями до них завітала команда «Таврія», яка сформована з офіцерського складу однієї з військових частин, що раніше дислокувалася у Феодосії.
Позмагатися разом також виявили бажання чернігівські команди «Ураган» (минулорічний півфіналіст чернігівської міської першої ліги), молодіжна команда «Ураган» та «Спиртовик».
Судив матчі турніру провідний фахівець чернігівської федерації футболу Богдан Соколовський.
Як повідомив Голова спортивної комісії Ради профспілки ГУ Міндоходів у Чернігівській області Ігор Закружний, змагання пройшли за коловою системою, що визначило непередбачуваність результату та подарувало безліч цікавих ігрових моментів.
У швидкий контратаці перший м’яч забив Євген Лайське з “Таврії”. Слід відзначити майстерність цієї команди на чолі з капітаном Ростиславом Фенічем. Вона показала стабільну професійну гру. За час турніру завдяки блискавичній реакції воротаря Руслана Олійника “Таврія” пропустила лише три голи і здобула приз “За волю до перемоги”.
Першість у турнірі посіла молодіжна команда «Ураган» з рахунком 2:1, перемігши своїх старших коллег, фаворитів – команду «Ураган».
Футбол – це не лише захоплююча спортивна командна гра, але і можливість у перервах між матчами ближче познайомитися, поспілкуватися, обмінятися думками. Офіцери військової частини, яка з Криму передислокована до Чернігова, цікаво та змістовно відповідали на всі запитання допитливих чернігівських юнаків щодо служби в Збройних силах України.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.