Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 11:22:10

У Бречі відбувся чемпіонат України з кінного спорту. ФОТО

19.07.2014   12:19Агенцiя

У цьогорічному чемпіонаті України з подолання перешкод взяло участь п'ять команд з різних областей нашої держави.

Це спортсмени з Сумської області, Дніпропетровської, Київської, окремо команда Києва і команда Чернігівської області, у складі якої виступали брецькі наїзники – Андрій Рудий та Сергій Галій.

У змаганні взяли участь 42 спортивні конячки, 28 з яких мають високі нагороди і взяли участь у основних змаганнях з подолання перешкод, висотою 145 см.

 Три дні красивого шоу і непростих змагань

Для бажаючих побачити неймовірно красивих чотирикопитних спортсменів три дні із площі міста Корюківки курсував автобус. Організатори подбали про те, щоб гості безоплатно дісталися до місця проведення змагань з кінного спорту. Навіть мало розуміючись на цьому виді спорту, кожен присутній отримав естетичне задоволення. Спеціалісти ж були вражені рівнем організації змагань і серйозністю підходу до цього виду кінного спорту.



У перший день Чемпіонату, в п`ятницю, спортсмени змагалися за так званий командний приз. „Відстрибали” і п`ятирічки та шестирічки – спортивні коні, які тільки починають свою спортивну кар`єру. В суботу у змаганнях взяли участь 28 учасників, можна сказати, „матьорих” спортсменів, за плечима яких не одне змагання і не одна перемога. Змагання відбувалися у два гіди, тобто тури. У першому учасники мали подолати 15 бар`єрів по 140 см. заввишки. У другому турі було лише 9 перешкод, але планка була піднятою вже до 145 см. Найкращі визначалися за найменшою кількістю штрафних очок. Отож, найцікавіше відбувалося у неділю, на третій день змагань, коли до них були допущені тільки кращі з кращих. Серед п`ятнадцяти спортсменів був і представник КСК „Бреч” Андрій Рудий та його вихованець Балібо. Не отримавши жодного штрафного очка на маршруті «145», наш спортсмен виконав спортивний розряд майстра спорту. Помилки були допущені у „переприжці”, де планку підняли до 150 см. Андрій і Балібо посіли друге місце. Перше – виборов спортсмен із Сум – Василь Зайцев – майстер спорту міжнародного класу. За спортивним рейтингом – суперник досить серйозний.

 Плани і наміри

Наступною сходинкою для кінно-спортивного комплексу „Бреч” може стати Кубок України – найвищий щабель кінного спорту в Україні. Далі – тільки міжнародні змагання. Вже сьогодні точаться розмови, що Кубок відбуватиметься у маленькому селі Бреч, яке, завдяки своїм спортивним досягненням, зробило район більш впізнаваним серед інших місць України.

Сучасна Бреч працює у кількох напрямках: зелений туризм, розведення елітних коней, кінний спорт.

Савченко Вікторія, "Маяк"

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини