Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 23:10:23

Тиждень здорового способу життя організовують у Чернігові

16.07.2014   07:49

Тиждень здорового способу життя проходитиме в Чернігові на Золотому пляжі з 26 липня до 2 серпня. Про це повідомили у відділі по фізичній культурі та спорту міської ради.

Захід проводиться з ініціативи міського Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

У програмі – вивчення правил безпечного перебування у воді та на сонці, проведення майстер-класів із пляжного волейболу та залучення відпочивальників до різноманітних рухливих ігор.

Більш детально програму Тижня здорового способу життя буде презентовано 17 липня під час прес-конференції на території комплексу «Золотий берег».

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини