Юні чернігівські пляжні волейболістки здобули медалі Чемпіонату України
З 10 по 13 липня в м. Суми пройшов Чемпіонат України з пляжного волейболу віком до 20 років, в якому брали участь і наші чернігівські спортсменки Анастасія Лисенко та Анна Жула, які тренуються під керівництвом тренера ДЮСШ `Чернігів` Сергія Дуденка.
Майже всі ігри відбувалися під проливним дощем, але до матчу за перше місце наші дівчата пройшли без жодної поразки, і лише у фінальному поєдинку поступилися більш досвідченому сумському дуету майстрів спорту у складі Єлизавети Сулими та Дар`ї Удовенко з рахунком 0-2.
Вітаємо наших дівчат із срібними нагородами!
За інформацією міської федерації волейболу
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!